СТРУЧНО ВЕЋЕ НАСТАВНИКА МАШИНСКЕ И ЕЛЕКТРОТЕХНИЧКЕ ГРУПЕ ПРЕДМЕТА

Јелена Јовановић

Образовање: струковни инжењер електротехнике и рачунарства

Наставник практичне наставе

Маријана Балабушић

Образовање: дипломирани инжењер електротехнике, смер Енергетски претварачи и погони

Професионалну каријеру започиње 1998. године на пословима одржавања опреме и пројектовања, а 2002. године прелази у Железничку техничку школу где ради као наставник електротехничке групе предмета.

Обављала је задатке одељењског старешине и наставника – ментора, а у школској 2017/2018. години обавља послове заменика председника Стручног већа наставника машинске и електротехничке групе предмета и одељењског старешине одељења 43. Члан је Тима за развој међупредметних компетенција и предузетништва. Учествовала је у измени наставних планова и програма за образовне профиле техничар вуче и машиновођа за маневре. Заинтересована је за примену информационих технологија у настави, као и за креативно извођење наставе.

Александар Зеленовић

Образовање: дипломирани инжењер машинства. Наставник машинске групе предмета.

• Јелена Скоковић

Јелена Скоковић Образовање: дипломирани инжењер машинства Наставник машинске групе предмета и члан Стручног тима за инклузивно образовање. Одељењски старешина одељења 13.

• Наставник машинске групе предмета и члан Стручног тима за каријерно вођење и саветовање

• Наставник електротехничке групе предмета, члан Тима за обезбеђивање квалитета и развој школе и Тима за самовредновање

Ален Вујановић

Наставник електротехничке групе предмета и члан Стручног актива за развој школског програма

Нела Вукосављевић

Образовање: дипломирани инжењер електротехнике

Наставник електротехничке групе предмета и члан Тима за заштиту ученика од насиља, злостављања и занемаривања. Одељењски старешина одељења 1/62.

Дејан Пишчевић

Образовање: дипломирани инжењер електротехнике за рачунарску технику и информатику

Послове наставника математике, рачунарства и информатике и стручних предмета обављао је у неколико средњих и једној основној школи, а од школске 2017/2018. године ради у Железничкој техничкој школи као наставник електротехничке групе предмета. Поседује сертификат Network System Engineer.

• Предраг Стјепчевић

Наставник електротехничке групе предмета и члан Тима за промоцију школе

• Јасна Рапајић Илић

Образовање: дипломирани инжењер машинства.

Наставник машинске групе предмета и предузетништва. Члан је Тима за развој међупредметних компетенција и предузетништва и Тима за промоцију школе

Александра Ђукановић

Наставник машинске групе предмета, члан Стручног актива за развојно планирање и председник Стручног већа наставника машинске и електротехничке групе предмета. У школској 2017/2018. години обавља дужност одељењског старешине одељења 23.

Златко Радосављевић

Образовање: дипломирани инжењер електротехнике, смер Телекомуникације

Од 2002. године запослен је у Железничкој техничкој школи као наставник електротехничке групе предмета. Од децембра 2014. до августа 2016. године обављао је дужност помоћника директора. У школској 2017/2018. години је одељењски старешина одељења 36-2 и организатор већа одељења другог разреда. Члан је Стручног актива за развој школског програма.

Добро познаје рад са рачунаром, хардвер и софтвере потребне за припрему и извођење наставе и обезбеђује сталну организациону и техничку подршку приликом реализације наставе и ваннаставних активности.

Стручни радови: