СТРУЧНО ВЕЋЕ НАСТАВНИКА МАШИНСКЕ И ЕЛЕКТРОТЕХНИЧКЕ ГРУПЕ ПРЕДМЕТА

• Наставник машинске групе предмета, члан Стручног актива за развојно планирање и председник Стручног већа наставника машинске и електротехничке групе предмета. У школској 2017/2018. години обавља дужност одељењског старешине одељења 13.

• Наставник машинске групе предмета, одељењски старешина одељења 33 и члан Тима за самовредновање

• Наставник машинске групе предмета и члан Стручног тима за инклузивно образовање

Маријана Балабушић

Образовање: дипломирани инжењер електротехнике, смер Енергетски претварачи и погони

Професионалну каријеру започиње 1998. године на пословима одржавања опреме и пројектовања, а 2002. године прелази у Железничку техничку школу где ради као наставник електротехничке групе предмета.

Обављала је задатке одељењског старешине и наставника – ментора, а у школској 2017/2018. години обавља послове заменика председника Стручног већа наставника машинске и електротехничке групе предмета. Учествовала је у измени наставних планова и програма за образовне профиле техничар вуче и машиновођа за маневре. Заинтересована је за примену информационих технологија у настави, као и за креативно извођење наставе.

• Наставник машинске групе предмета и предузетништва. У школској 2017/2018. години обавља дужност одељењског старешине одељења 46.

• Наставник електротехничке групе предмета

Ален Вујановић

Наставник електротехничке групе предмета

• Наставник машинске групе предмета

• Наставник електротехничке групе предмета

Нела Вукосављевић

Наставник електротехничке групе предмета

• Наставник електротехничке групе предмета и члан Тима за самовредновање

Златко Радосављевић

Образовање: дипломирани инжењер електротехнике, смер Телекомуникације

Од 2002. године запослен је у Железничкој техничкој школи као наставник електротехничке групе предмета. Од децембра 2014. до августа 2016. године обављао је дужност помоћника директора. У школској 2017/2018. години је одељењски старешина одељења 26-2 и организатор већа одељења другог разреда. Члан је Стручног актива за развој школског програма.

Добро познаје рад са рачунаром, хардвер и софтвере потребне за припрему и извођење наставе и обезбеђује сталну организациону и техничку подршку приликом реализације наставе и ваннаставних активности.

Стручни радови:

Content editet with the online HTML editor, free online service.