Школа данас

Данас је Железничка техничка школа модерна образовно-васпитна установа  која ученицима обезбеђује висок степен знања из стручних и општеобразовних предмета. Кабинети су опремљени савременим наставним средствима: рачунарима, мемо таблом, пројекторима итд. У школи се налазе и бројни уређаји и макете из подручја рада саобраћаја и електротехнике који обезбеђују примену принципа очигледности у настави. У току је опремање и уређење школског простора, набавка нових наставних средстава и обнављање школског инвентара јер намеравамо да обезбедимо ученицима што пријатније услове за рад.

Датум уноса:02.03.2015

Одржан вебинар за наставнике средњих стручних школа

Друштвено предузеће и природни капитал: прилика за младе и локалне заједнице

Од 4. до 14. септембра у итaлијанској регији Абруцо, у граду Борело, одржан је тренинг курс и стручно усавршавање наставника, стручних сарадника, омладинских радника. Србију су п...