Распоред испита у октобарском року

ЖТШ

 

Редни број

Предмет

Дан /

датум

Термин

Просторија

Број

канд

Испитна комисија

1.

2.

Српски језик и књижевност

Српски језик и књижевност-матурски

субота

26.10.2019.

900

12

5

7

Добросављевић Милијана Радојевић Секуловић Соња

Братић Светлана

3.

 

Енглески језик

 

петак

25.10.2019.

1300

11

3

 

Китановић Драгана

Минчев Вишња

Милићевић Оливера

4.

5.

6.

7.

Верска настава

Устав и права грађана

Социологија са правима грађана

Филозофија

петак

25.10.2019.

1530

12

3

2

1

2

Ђокић Саша

Ђуричић Бањанин Нада

Ђорђевић Душица

8.

9.

Историја

Физичко васпитање

петак

25.10.2019.

1330

14

1

1

Голубовић Рајка

Мандић Драгана

 Драгутиновић Јелица

Петровић Горан

10.

Математика

субота

26.10.2019.

1100

11

5

Ђермановић Сандра

Николић Марија

Лужњанин Јелена

11.

Физика

четвртак

24.10.2019.

1000

110

4

 

Павела Татјана

Прелић Милош

Гајић Милена

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

Вучна возила 1

Техничка механика

Техничко цртање са нацртном геометријом

Практична настава ТВ, ТТКД

Кочнице и кочење

Служба вуче

Возна средства и вуча возова

Вучена возила

субота

26.10.2019.

1000

16

5

1

1

2

1

1

1

1

Кнежевић Снежана

Зеленовић Александар

Скоковић Јелена

20.

21.

22.

23.

24.

25.

26.

27.

28.

Електрични уређаји

Електрични уређаји-матурски

Вучна возила 3

Изборна технологија рада

Пружни СС уређаји

Пружни СС уређаји-матурски

Сигнално телекомуникациони уређаји Апликативни програми

Железничка инфраструктура

петак

25.10.2019.

1500

9

2

1

1

1

2

2

1

2

1

Балабушић Маријана

Вујановић Ален Стјепчевић Предраг

 

29.

30.

31.

32.

Друмски СС уређаји-изборни

Друмски СС уређаји-мтурски

Теорија телекомуникација

Електроакустика

субота

26.10.2019.

1030

7

6

4

2

Пишчевић Дејан

Дејановић Петар

Јовановић Јелена

33.

34.

35.

36.

Бежочне комуникације

Приступне мреже и уређаји

Рачунарске мреже

Сисеми преноса

среда

23.10.2019.

1530

12

2

2

1

4

Јевтић Сања

Заборски Дамир

Мрдак Мила

37.

38.

 

39.

 

40.

41.

Железнички саобраћај-завршни

Организација железничког саобраћаја-матурски

Сигнално сигурносни и телекомуникациони уређаји-матурски

Транспортно рачуноводство

Средства осигурања и везе

петак

25.10.2019.

1000

14

2

1

 

1

 

2

2

Стојковић Милош

Тошић Александар

Вучетић Дргана

42.

43.

44.

45.

Информациони системи железнице

Организација превоза ствари-изборни

Превоз путника и ствари

Транспортно право маркетинг и шпедиција

петак

25.10.2019.

1330

12

1

2

1

1

Пантић Ана

Милојевић Сања Миљанић Споменка

46.

47.

48.

49.

50.

51.

52.

Економика саобраћаја

Организација саобраћаја и транспорта

Експлоатација вучених возила

Експлоатација вучених возила-изборни

Заштита на раду

Употреба кола

Железнички собраћај

субота

26.10.2019.

930

7

1

4

1

3

1

1

1

Митић Петковић Зорица

Трифуновић Југослав

Јосиповић Снежана

53.

54.

55.

56.

57.

Организација превоза путника

Практична настава СТТ , СТР

Саобраћајни прописи-матурски

Организација железничког саобраћаја

Железничка постројења 1

петак

25.10.2019.

1100

11

1

2

3

1

2

Живановић Наташа

Сајић Филип

Сарајлић Весна

 

                     

Датум уноса:19.08.2019

АКТУЕЛНОСТИ

Прослава Дана школе

Дан Железничке техничке школе, 1. октобар, свечано је обележен у присуству ученика, наставника и драгих гостију, пријатеља школе. Поздравним речима присутнима се најпре обратио Златко Радо...

Детаљи »


Посета Астрономској опсерваторији

У среду, 19.09.2018. године, за заинтересоване ученике одељења 22, 23, 2-61, 2-62 и 1-61 организована је посета најстаријем српском н...

Детаљи »


Сећање на Југославију

„Сећање на Југославију“ назив је трибине која је у Дому омладине Београда одржана 2. октобра 2018. и којом Центар за југословенске студије и Дом омладине Београд приводе крају разговоре на...

Детаљи »


Посета Сајму образовања

На Сајму образовања, који се традиционално одржава у марту, своје представнике имало је више од сто образовних институција из осамнаест земаља – државних и приватних установа, факулт...

Детаљи »


Примењена физика и електроника

Ученици одељења 1/6-1 и 1/6-2 су са наставником физике Татјаном Павелом и Нелом Вукосављевић, наставником електротехничке групе предмета, посетили изложбу „Примењена физика и електроника“ ...

Детаљи »


Часови енглеског у Музеју Иве Андрића

Поводом 10. децембра, дана када се сваке године додељује Нобелова награда, три часа енглеског језика наставника Вишње Минчев била су посвећена овој теми, са посебним освртом на област књиж...

Детаљи »


Бринемо о другима и чувамо природу

Током ове школске године ученици и запослени у Железничкој техничкој школи показали су висок ниво хуманости  и развијене свести о потреби и значају очувања животне средине учествујући у ак...

Детаљи »


Распоред припремне наставе за поправне испите

РАСПОРЕД ПРИПРЕМНЕ НАСТАВЕ ЗА ПОПРАВНЕ ИСПИТЕ АВГУСТ школска 2018/20...

Детаљи »


Петком за будућност

У петак, 24. маја 2019. године, с почетком у 12 сати и 30 минута, у Свечаној сали ,,Др Дејан Алексић” одржана је презентација под називом ,,Петком за будућност”.

Детаљи »


Посета Дунав станици

Наташа Живановић, наставник саобраћајне групе предмета, организовала је за ученике одељења 23 посету Дунав станици. Током посете ученици су са наставником поновили део градива и...

Детаљи »