Распоред консултација

ЖТШ

РАСПОРЕД   КОНСУЛТАЦИЈА  ЗА  ВАНРЕДНЕ  УЧЕНИКЕ

ШКОЛСКА  2018/2019

 

 

предмет

 

термини консултација

( дан и час)

презиме и име

 

Српски језик и књижевност

четвртак 1355 до 1440

Радојевић Секуловић Соња

среда  955 до 1040

 Добросављевић Милијана

понедељак 1010 до 1055

Павловић Владимир

уторак 1635 до 1720

Антонијевић Тања

понедељак  1240 до 1325

Братић Светлана

Енглески језик

петак  1240 до 1325

Китановић Драгана

среда  1445 до 1530

Минчев Вишња

петак  1010 до 1055

Милићевић Оливера 

Француски језик

среда  1535 до 1620

Aничић Ана

Немачки језик

среда  1355 до 1440

Војић Зорана

Руски језик

среда  1325 до 1410

Стјепановић Маја

Пословни енглески језик

петак  1240 до 1325

Китановић Драгана

среда  1445 до 1530

Минчев Вишња

петак  1010 до 1055

Милићевић Оливера 

Пословни немачки језик

среда  1355 до 1440

Војић Зорана

Пословни француски језик

среда  1535 до 1620

Aничић Ана

Немачки језик-стручни

среда  1355 до 1440

Војић Зорана

Историја

уторак 1010 до 1055

Голубовић Рајка

петак  820 до 905

Мандић Драгана

Географија

уторак 1010 до 1055

Голубовић Рајка

Физичко васпитање

четвртак 1445 до 1530

Драгутиновић Јелица

среда  1100 до 1145

Петровић Горан

петак  1445 до 1530

Спасојевић Снежана

Ликовна култура

уторак  910 до 955

Загорац Александар

Музичка уметност

среда  910 до 955

Јовић Мирослав

Социологија

понедељак 1635 до 1720

Бањанин Ђуричић Нада

Филозофија

уторак  1355 до 1440

Ђорђевић Душица

Основи саобраћајне психологије

четвртак 1635 до 1720

Ђокић Лепа

Устав и права грађана

понедељак 1635 до 1720

Бањанин Ђуричић Нада

Социологија са правима грађана

понедељак 1635 до 1720

Бањанин Ђуричић Нада

Грађанско васпитање

петак  1445 до 1530

Јашовић Борис

уторак  1355 до 1440

Ђорђевић Душица

понедељак 1635 до 1720

Бањанин Ђуричић Нада

Верска настава

уторак 1355 до 1440

Ђокић Саша

Математика

 

 

 

 

 

уторак  1815 до 1900

Ђокановић Бранислав

понедељак 1010 до 1055

Ђермановић Сандра

петак  1535 до 1620

Николић Марија

понедељак  1445 до 1530

Миљић Горица

петак  1355 до 1440

Лужњанин Јелена

Основе програмирања

уторак 1725 до 1810

Гајић Милена

Рачунарство и информатика

понедељак 1100 до 1145

Ђукановић  Александра

петак  910 до 955

Скоковић Јелена

четвртак 1150 до 1235

Тошић Александар

Биологија

понедељак 1150 до 1235

Климента Данијела

Физика

среда  820 до 905

Павела Татјана

Хемија

среда 1010 до 1055

Делибашић Божана

Техничко цртање са нацртном геометријом

понедељак 1100 до 1145

Ђукановић Александра

Рачунарска графика и мултимедија

понедељак 1100 до 1145

Кнежевић Снежана

Вучна возила  I, II

понедељак 1100 до 1145

Кнежевић Снежана

Вучна возила III

 

Балабушић Маријана

Вучена возила

петак  910 до 955

Скоковић Јелена

Техничка механика

понедељак 1100 до 1145

Кнежевић Снежана

понедељак 1100 до 1145

Ђукановић Александра

Информационе технологије

уторак 1240 до 1325

Рапајић Илић Јасна

Возна средства и вуча возова

петак  910 до 955

Скоковић Јелена

Техничке комуникације

уторак 1240 до 1325

Рапајић Илић Јасна

Употреба вучених возила

среда 1725 до 1810

Бекчић Иво

Кочнице и кочење

уторак 1725 до 1810

Зеленовић Александар

Основи машинства

уторак 1240 до 1325

Рапајић Илић Јасна

Служба вуче

среда 1725 до 1810

Бекчић Иво

Техничко-колска служба

среда 1725 до 1810

Бекчић Иво

Железничка постројења 2

четвртак 820 до 905

Стјепчевић Предраг

Апликативни програми

четвртак 820 до 905

Стјепчевић Предраг

Електроника

петак  1150 до 1235

Мрдак Мила

понедељак 1815 до 1900

Вујановић Ален

Електрични уређаји

среда 1635 до 1720

Балабушић Маријана

Телекомуникациони водови

петак  1150 до 1235

Мрдак Мила

Теорија телекомуникација

среда 1445 до 1530

Радосављевић Златко

Телекомуникациона мерења

петак  1150 до 1235

Мрдак Мила

Техника дигиталног преноса

среда 1445 до 1530

Радосављевић Златко

Комутациона техника

понедељак 1815 до 1900

Вујовић Ивана

Приступне мреже и уређаји

среда 1635 до 1720

Готовчевић Марија

Сигнално-телекомуникациони системи

понедељак 1815 до 1900

Вујановић Ален

уторак 1535 до 1620

Пишчевић Дејан

Системи преноса

понедељак 1815 до 1900

Заборски Дамир

Акустика

среда 1445 до 1530

Радосављевић Златко

Бежичне комуникације

понедељак 1815 до 1900

Заборски Дамир

Рачунарске мреже

петак  1150 до 1235

Ранковић Драган

Техничка документација

петак  1150 до 1235

Данић Горољуб

Предузетништво

уторак 1240 до 1325

Рапајић Илић Јасна

Пружни СС уређаји

среда 1635 до 1720

Балабушић Маријана

Друмски СС уређаји

уторак 1535 до 1620

Пишчевић Дејан

Системи аутоматског управљања у СС техници

среда 1445 до 1530

Радосављевић Златко

Изборна технологија рада

понедељак 1815 до 1900

Вујановић Ален

Станични СС уређаји

уторак 1535 до 1620

Поповић Андрија

Основе електротехнике

четвртак 910 до 955

Вукосављевић Нела

среда 1635 до 1720

Балабушић Маријана

Информациони системи на железници

уторак 1535 до 1620

Пишчевић Дејан

Електрична опрема на вученим возилима

среда 1635 до 1720

Балабушић Маријана

Основи саобраћаја и транспорта

уторак 1100 до 1145

Митић Петковић Зорица

Познавање робе

среда 1240 до 1325

Милутиновић Мира

Економика саобраћаја

уторак 1100 до 1145

Митић Петковић Зорица

Транспортно право,маркетинг и шпедиција

четвртак 1150 до 1235

Миљанић Споменка

уторак 1100 до 1145

Митић Петковић Зорица

Транспортно рачуноводство

среда 1240 до 1325

Милутиновић Мира

понедељак 910 до 955

Пантић Ана

Организација превоза путника

четвртак 1725 до 1810

Трифуновић Југослав

уторак 1635 до 1720

Стевановић Зоран

Превоз путника

четвртак 1150 до 1235

Миљанић Споменка

Основи економије саобраћаја и транспорта

уторак 1100 до 1145

Митић Петковић Зорица

Транспортно право и шпедиција

четвртак 1150 до 1235

Миљанић Споменка

Познавање робе са транспортном механизацијом

среда 1240 до 1325

Милутиновић Мира

Средства осигурања и везе

понедељак 1535 до 1620

Живановић Наташа

уторак 1535 до 1620

Пишчевић Дејан

Железнички саобраћај

понедељак 1815 до 1900

Јосиповић Снежана

среда 1635 до 1720

Стојковић Милош

Експлоатација вучених возила

четвртак 1725 до 1810

Трифуновић Југослав

Технологија превоза путника

четвртак 1725 до 1810

Трифуновић Југослав

Организација железничког саобраћаја

понедељак 1535 до 1620

Живановић Наташа

четвртак 1445 до 1530

Марковић Будимир

уторак 1150 до 1235

Сарајлић Весна

Превоз ствари

четвртак 1150 до 1235

Миљанић Споменка

Железничка возила

уторак 910 до 955

Сајић Филип

Железничка постројења 1

понедељак 1535 до 1620

Живановић Наташа

Употреба кола

понедељак 1815 до 1900

Јосиповић Снежана

Технологија робног превоза

уторак 910 до 955

Сајић Филип

четвртак 1725 до 1810

Трифуновић Југослав

Технологија железничког саобраћаја

четвртак 1150 до 1235

Тошић Александар

уторак 910 до 955

Сајић Филип

Маркетинг услуга у саобраћају и транспорту

понедељак 1815 до 1900

Јосиповић Снежана

Организација превоза ствари

понедељак 1815 до 1900

Јосиповић Снежана

уторак 910 до 955

Сајић Филип

Железничка инфраструктура ТК

понедељак 1535 до 1620

Живановић Наташа

Основи статистике

 

Гајић Милена

Организација и менаџмента у железничком саобраћају

понедељак 910 до 955

Пантић Ана

Информациони системи железнице

понедељак 910 до 955

Пантић Ана

Пословне комуникације

понедељак 1815 до 1900

Јосиповић Снежана

Практична настава СТТ, ТК, ВОЗ, КОН

четвртак 1150 до 1235

Тошић Александар

четвртак 1725 до 1810

Трифуновић Југослав

уторак 910 до 955

Марковић Будимир

Практична настава ТВ

понедељак 1100 до 1145

Кнежевић Снежана

среда 1725 до 1810

Бекчић Иво

Практична настава ЕССП, ЕТТ

среда 1635 до 1720

Балабушић Маријана

четвртак 910 до 955

Вукосављевић Нела

Консултације за стручно оспособљавање за образовне профиле Саобраћајно-транспортни радник и Возач моторних пружних возила

по договору са организатором ванредних испита

                     

Датум уноса:12.10.2018

АКТУЕЛНОСТИ

Игре без граница

Спортски савез особа са инвалидитетом Београда организовао је у  четвртак, 6.12.2018. године, у Хали „Александар Николић“ манифестацију „Игре без граница“ поводом Међународног дана особа с...

Детаљи »


Отуђење

Дом омладине Београда у сарадњи са „Студио центром“ организовао је програм едукативних позоришних представа за тинејџере. Тако су у среду, 10.10.2018. године, ученици одељења 3-61

Детаљи »


Трка за срећније детињство

У  циљу промовисања хуманитарних вредности и здравих стилова живота, ученици Железничке техничке школе учествовали су на традиционалној „Трци за срећније детињство“, а наставници  су прило...

Детаљи »


Часови на Дунав станици

У петак,  16.11.2018.године,за ученике одељења 12 и 38 организована је стручна  посета подручју Дунав станице. Ученици одељења 12 на терену су поновили гра...

Детаљи »


Језик, уметност и култура

На међународној конференцији за наставнике енглеског језика, која је одржана 14. и 15. септембра 2018. године у граду Храдец Кралове у Чешкој, представник Удружења наставника енглеског јези...

Детаљи »


Предавање о трговини људима

У Свечаној сали Железничке техничке школе  волонтери Црвеног крста Палилула одржали су 02.10. 2018. године предавање на тему Трговина људима. ...

Детаљи »


Посета Астрономској опсерваторији

У среду, 19.09.2018. године, за заинтересоване ученике одељења 22, 23, 2-61, 2-62 и 1-61 организована је посета најстаријем српском н...

Детаљи »


Прослава Дана школе

У Железничкој техничкој школи свечано је обележен Дан школе – 1. октобар. Тим поводом присутнима се најпре обратила в.д. директора Сања Милојевић, која је  истакла значај који школа као ин...

Детаљи »


Српски железничари у Првом светском рату

У четвртак,  01.11.2018. године, ученици Железничке техничке школе присуствовали су свечаном отварању изложбе   „Српски железничари у Првом светском рату - Четврта арм...

Детаљи »


Посета Музеју Вука и Доситеја

У циљу обележавања 200 година од објављивања „Вуковог рјечника“, који је штампан у Бечу 1818. године, за ученике одељења 2-61 и 2-62 организована је посета Музеју Вук...

Детаљи »