Изборни предмети

ЖТШ

За ученике другог и трећег разреда образовног профила Електротехничар телекомуникација, у оквиру Наставног плана и програма, планирана су по два часа недељно за извођење наставе стручних или општеобразовних изборних предмета. Ученици могу бирати са листе предмет који желе да изучавају у наредном разреду уз неколико ограничења.

• Да би се формирала група за изборни предмет потребно је да се за предмет изјасни најмање 15 ученика за Општеобразовни изборни предмет или Електроакустику, односно, 10 ученика за стручни изборни предмет;
  • Ученици који нису у трећем разреду похађали наставу из предмета Основе програмирања I, не могу се у четвртом разреду одлучити за предмет Основе програмирања II;
  • Предмети Екологија и заштита животне средине и Музичка култура морају се бирати заједно јер су заступљени са једним часом недељно.

Датум уноса:09.04.2019

Твоја тачка гледишта

У суботу, 30.03.2019 године, одржана је радионица на тему 'Твоја тачка гледишта',  коју је организовао УНИЦЕФ, а међу стотину младих узраста од  15 до  24 године, нашли су се и наши учениц...