СТРУЧНО ВЕЋЕ НАСТАВНИКА МАТЕМАТИКЕ, ИНФОРМАТИКЕ И ПРИРОДНИХ НАУКА

Татјана Павела

Образовање: дипломирани професор физике

Магистрирала је на Катедри за физику и технику чврстог тела и плазме Електротехничког факултета Универзитета у Београду.

Од 1998. године ради у Железничкој техничкој школи као наставник физике. Радила је и као асистент за предмет Физика на Високој железничкој школи струковних студија. Учестовала је у изради програма за физику за средње стручне школе и гимназије и предлога норматива за наставна средства из физике при Заводу за унапређивање образовања и васпитања. Излагала је на републичким семинарима о настави физике на теме „Електромагнетна индукција и Фарадејев закон“ и Непригушене, пригушене и принудне осцилације“.

Тренутно обавља дужности одељењског старешине одељења 33 , члан је Стручног актива за развојно планирање и организатор већа одељења трећег разреда.

Стручни радови

• Наставник математике и одељењски старешина одељења 46

• Данијела Климента

Наставник биологије и одељењски старешина одељења 43-2/44

Бранислав Ђокановић

Образовање: дипломирани математичар

У Железничкој техничкој школи почиње да ради 2008. године као наставник математике и рачунарства и информатике.

Тренутно обавља дужности одељењског старешине одељења 27, члан је Тима за самовредновање и организатор већа одељења другог разреда. Задужен је и за одржавање веб-сајта школе.

• Драгана Давидовић

Образовање: дипломирани математичар

Након радног искуства у основној школи „Вук Караџић“ у Сремчици, у Железничкој техничкој школи почиње да ради 1990. године као наставник математике и рачунарства и информатике. Осим послова наставника, обављала је дужности одељењског старешине и организатора већа разреда. У току школске 2012/2013. године радила је као сарадник у настави на Високој железничкој школи струковних студија. Члан је Стручног актива за развој школског програма и председник Стручног већа наставника математике, информатике и природних наука. Посвећена је раду са даровитим учениицима кроз сталну сарадњу у Математичком друштву Архимедес.

Стручни радови:

Примена изометријских трансформација, база радова Завода за унапређивање образовања и васпитања, 2005.

• Наставник математике и рачунарства и информатике, одељењски старешина одељења 41-1, члан Стручног тима за инклузивно образовање и заменик председника Стручног већа наставника математике, информатике и природних наука

• Наставник хемије, члан Стручног тима за инклузивно образовање и одељењски старешина одељења 21-2

• Ненад Мишковић

Наставник математике