СТРУЧНО ВЕЋЕ НАСТАВНИКА МАТЕМАТИКЕ, ИНФОРМАТИКЕ И ПРИРОДНИХ НАУКА

Наставник хемије и одељењски старешина одељења 41-2

Татјана Павела

Образовање: дипломирани професор физике

Магистрирала је на Катедри за физику и технику чврстог тела и плазме Електротехничког факултета Универзитета у Београду.

Од 1998. године ради у Железничкој техничкој школи као наставник физике. Радила је и као асистент за предмет Физика на Високој железничкој школи струковних студија. Учестовала је у изради програма за физику за средње стручне школе и гимназије и предлога норматива за наставна средства из физике при Заводу за унапређивање образовања и васпитања. Излагала је на републичким семинарима о настави физике на теме „Електромагнетна индукција и Фарадејев закон“ и Непригушене, пригушене и принудне осцилације“.

Тренутно обавља дужности одељењског старешине одељења 16-1 , члан је Стручног актива за развојно планирање, Тима за обезбеђивање квалитета и развој школе и организатор већа одељења четвртог разреда.

Стручни радови

Милош Прелић

Образовање: дипломирани професор физике

Сандра Ђермановић

Образовање: дипломирани математичар

Наставник математике и рачунарства и информатике

• Јелена Лужњанин

Наставник математике и рачунарства и информатике, одељењски старешина одељења 26-1, члан Стручног тима за инклузивно образовање, организатор већа одељења првог разреда и заменик председника Стручног већа наставника математике, информатике и природних наука

Марија Николић

Наставник математике

Данијела Климента

Наставник биологије и одељењски старешина одељења 21-1

Горица Миљић

Образовање: дипломирани математичар

Наставник математике и члан Стручног тима за каријерно вођење и саветовање

• Милена Гајић

Милена Гајић, наставник основа програмирања и веб дизајна

Бранислав Ђокановић

Образовање: дипломирани математичар

У Железничкој техничкој школи почиње да ради 2008. године као наставник математике и рачунарства и информатике.

Тренутно обавља дужности одељењског старешине одељења 11-2, члан је Тима за самовредновање и организатор већа одељења трећег разреда. Задужен је и за одржавање веб-сајта школе.