Железничко благо Београда

У четвртак, 12.09.2019. године, ученици одељења 2-7 и 2-8 присуствовали су отварању изложбе "Железничко благо Београда као уметничка инспирација", која је уприличена у Железничком музеју у оквиру манифестације "Дани европске баштине". На изложби су имали прилику да виде део фотографског материјала који је прикупљен током рекогносцирања терена на тлу Београда. Железница је од свог настанка била инспирација уметницима. Вероватно је реч о чудесној енергији сталног путовања која се издиже изнад пруге и станице. Осим слика, на изложби су  представљени и предмети уметничког занатсва који су коришћени на железници и сада сведоче о давном времену и воде нас у историју. Посету је организовала Наташа Живановић, наставник саобраћајне групе предмета.

Датум уноса:12.09.2019

Прилика за младе и локалну заједницу

Mеђународни Еразмус+ пројекат „Социјално предузетништво и природни капитал: прилика за младе и локалну заједницу" реализован је у виду  студијске посете од 05. до 11. марта у Ита...

Међународна искуства на путу ка дуалном моделу образовања