Посао за 25 отправника возова

„Инфраструктура железнице Србије“ објавила је 3. јуна 2018. године јавни конкурс за пријем у радни однос на одређено време 25 саобраћајно – транспортних техничара, односно отправника возова. Радници се примају на одређено време до полагања стручног испита, а најдуже 12 месеци, ради оспособљавања за рад и полагање стручног испита.

Текст јавног конкурса и образац пријаве могу се преузети са веб-сајта „Инфраструктуре железнице Србије“.

Датум уноса:03.06.2018

Промоција на Сајму образовања

У петак, 01.03.2019. године, у Основној школи „Филип Кљајић Фића“ у Београду, одржан је седми по реду Сајам образовања на коме су ученици и наставници Железничке техничке школе презентовал...

Отуђење