Зорица Митић Петковић

Образовање: дипломирани инжењер саобраћаја, Одсек за интегрални и индустријски транспорт

Након завршених студија радила је на Саобраћајном факултету као сарадник на Одсеку за интегрални и индустријски транспорт, на Катедри за складишта и Катедри за руковање материјалом.

У Железничкој техничкој школи ради од 2002. године као наставник саобраћајне групе предмета. Обављала је послове одељењског старешине и организатора већа разреда. Учествовала је у промотивним активностима школе и у раду Заједнице саобраћајних школа Србије. Била је члан Комисије Завода за унапређивање образовања и васпитања за образовни профил Техничар логистике – оглед, члан Комисије Завода за унапређивање образовања и васпитања за реформу образовних профила у железничком саобраћају, члан Комисије Завода за унапређивање образовања и васпитања за план и програм образовних профила у железничком саобраћају и члан Комисије Завода за унапређивање образовања и васпитања за наставна средства.

Обавља дужност координатора Тима за промоцију школе.