Татјана Павела

Образовање: дипломирани професор физике

Магистрирала је на Катедри за физику и технику чврстог тела и плазме Електротехничког факултета Универзитета у Београду.

Од 1998. године ради у Железничкој техничкој школи као наставник физике. Радила је и као асистент за предмет Физика на Високој железничкој школи струковних студија. Учестовала је у изради програма за физику за средње стручне школе и гимназије и предлога норматива за наставна средства из физике при Заводу за унапређивање образовања и васпитања. Излагала је на републичким семинарима о настави физике на теме „Електромагнетна индукција и Фарадејев закон“ и Непригушене, пригушене и принудне осцилације“.

Тренутно обавља дужности одељењског старешине одељења 46-1 , члан је Стручног актива за развојно планирање, Тима за обезбеђивање квалитета и развој школе.

Стручни радови