Весна Сарајлић

Весна Сарајлић, дипломирани инжењер саобраћаја, У Железничкој техничкој школи запослена је од 1997. године као наставник саобраћајне групе предмета. Стручни испит за самостално обављање послова на железници положила је 2001. године.

Дуги низ година обављала је послове организатора већа разреда и председника Стручног већа наставника саобраћајне групе предмета. У оквиру Пројекта снимања броја корисника градског железничког превоза у зони Града Београда, реализованог у организацији Саобраћајног института ЦИП 2001. године, радила је као организатор пројекта у Железничкој техничкој школи. Исте дужности је обављала и у Пројекту снимања броја путнка у возовима који саобраћају у систему Беовоза, у организацији Саобраћајног института ЦИП и ЈП Железнице Србије 2007. године.

Била је и члан радне групе коју је Завод за унапређивање образовања и васпитања 2010. године именовао за припрему предлога наставног плана за средње стручно образовање у подручју рада саобраћаја.

У школској 2018/2019. години именована је за помоћника директора. На овој дужности била је ангажована до децембра 2018.