Филип Сајић

Образовање: дипломирани инжењер саобраћаја, Одсек за железнички саобраћај

У Железничкој техничкој школи ради као наставник саобраћајне групе предмета од 2011. године. Обављао је дужности организатора наставе, а од 2012. године израђује школски распоред часова. Учествује у организацији и реализацији матурског и завршног испита и ментор је ученицима за завршне и матурске радове за стручне области из подручја рада саобраћај.

Ангажован је и на инсталирању TCV апликације за електронско издавање карата у међународном саобраћају, ОРКА апликације за електронско издавање карата у унутрашњем саобраћају, на набавци терминала ТС-40, као и на опремању рачунарске учионице путничким тарифама за унутрашњи и међународни саобраћај.

У периоду од 2014. до 2018. године био је члан Школског одбора Железничке техничке школе као представник запослених. Координатор је тима за примену инструмената за самовредновање и процену дигиталних капацитета школе – Селфи.

Стручни радови