Свечана додела диплома

Свечана додела диплома за ученике матурских и завршних одељења Железничке техничке школе одржана је 22.06.2015. године. Директор школе мр Дејан Алексић је у присуству  одељењских старешина честитао матурантима на успешно завршеном школовању и изразио уверење да су ученици стекли потребна знања, радну етику и вештине које ће им помоћи да остваре своје личне амбиције, али и да унапреде друштво у којем живимо. У жељи да буду мотивисани да и даље вредно уче, директор школе је свим одличним ученицима уручио пригодне поклоне,  а потом је обавестио присутне  да су на  седницама одељењских већа проглашени најбољи ученици на образовним профилима: Немања Белановић 41-2, Ана Радојичић 42-2, Иван Туба 43-1, Андреј Цивић 44, Петар  Ђурђић 45, Ђорђе Петровић 46 и  Милица Ђорђевић 38, а  да је на седници Наставничког већа за ученика генерације проглашен Немања Белановић. Овим ученицима уручена је специјална награда – таблет уређај.

Датум уноса:25.06.2015

Плави воз

У петак,  01.11.2019. године, за ученике  одељења 3-2 организована је посета Плавом возу, који се налази у станици на Топчидеру. Плави воз је музејско-...

Одвоји минут, спаси живот

Акција ученика и наставника Железничке техничке школе ,,Одвоји минут - спаси живот" покренута је са циљем спречавања страдања на прузи услед незнања. Одвојите минут, погледајте и поделите видео.