Развој железнице је незаустављив

Вршилац дужности генералног директора ,,Србијавоза" Иван Булајић посетио је у среду, 28.02.2024.године, Железничку техничку школу и ученицима трећег и четвртог разреда предочио перспективу развоја железнице у Србији. Том приликом је истакао да наша школа постаје убедљиво најважнији партнер компаније ,,Србијавоз" у креирању будућности за нове младе генерације железничара. У непосредном разговору са ученицима било је речи о могућностима стипендирања, повластицама за бесплатан превоз железницом за наше ученике као и о идеји да наша школа постане регионални центар за образовање радника на железници.

Датум уноса:29.02.2024

Одржане припреме за учеснике мобилности у Немачкој

Учење на терену

У уквиру практичне наставе у блоку ученици одељења 4/2 са предметним наставницима Наташом Милуновић и Филипом Сајић посетили су станицу Нови Сад. До Новог Сада и назад ученици су путовали ...