Промоција једнаких права

У циљу унапређења знања и информисаности ученика о превенцији вршњачког насиља, као једном од елемената који директно утичу на стварање друштва у коме желимо да промовишемо културу ненасиља и нулте толеранције на било који облик дискриминације, у нашој школи је реализован пројекат по називом ,,Промоција једнаких права". Пројекат је реализовало Удружење грађана за подршку социјално угроженим лицима уз финансијску подршку Министарства просвете, науке и технолошког развоја.

Датум уноса:07.09.2023

Песници данашњице, гласови сутрашњице

У оквиру пројекта „Песници данашњице, гласови сутрашњице“ 06.12.2023.године, нашу школу су посетили представници организације „Хартефакт“, песник Алекса Крстић и Миљ...

Републичко такмичење из историје

Републичко  такмичење из историје одржано је 20.05.2023. године у Пожаревачкој гимназији, која је основана  указом  кнеза Михаила 1862. године.