Распоред полагања матурског и завршног испита

Матурски

Драги матуранти,

Јунски испитни рок за полагање матурског и завршног испита одржаће се од 05. до 11. 06. 2015. године.

Испит из Српског језика и књижевности биће одржан у петак, 05.06.2015. године у 13:30.

Испити из свих изборних предмета планирани су за суботу, 06.06.2015. године.

Распоред полагања испита из изборних предмета

Одбрана матурског практичног и завршног рада одржаће су  у понедељак, 08.06. и у четвртак, 11.06.2015. године.

Распоред одбране матурског практичног и завршног рада

Подела диплома и сведочанстава планирана је за 22.06.2015. године.

Подсећамо матуранте и ученике завршног разреда да на страници Матурски испит могу пронаћи све важне информације у вези са полагањем матурског и завршног испита, упутство за писање матурског рада и испитна питања за све изборне предмете.

Свим ученицима желимо много среће на предстојећим испитима!

Датум уноса:28.05.2015

Ментално здравље је универзално људско право

Ментално здравље је универзално људско право,,Људска права су универзална и служе за унапређење и заштиту права људи на достојанство, аутономију и укључивање у заједн...

Конкурс за наставнике и стручне сараднике