Монодрама „Милунка“

У оквиру ваннаставних активности, ученици и наставници Железничке техничке школе присуствовали су 20.05.2015. извођењу монодраме „Милунка“. Представа је одиграна  на сцени театра „Академија 28".

Инспирисана необичном судбином Милунке Савић, српске хероине Балканских ратова и Првог светског рата,  глумица Југословенског драмског позоришта Весна Станковић написала је текст и убедљиво дочарала животну причу ове јединствене жене.  Представу је режирао Петар Станојловић.

Датум уноса:25.05.2015

НОВИ ОБРАЗОВНИ ПРОФИЛИ

Железничка техничка школа ове године обележава 100 година рада и постојања. Настављамо традицију обуке железничких радника дугу преко 130 година. ...

Одвоји минут, спаси живот

Акција ученика и наставника Железничке техничке школе ,,Одвоји минут - спаси живот" покренута је са циљем спречавања страдања на прузи услед незнања. Одвојите минут, погледајте и поделите видео.