Александар Бајић - ученик генерације 2021/2022.

ЖТШ

Александар Бајић, матурант одељења 4-1-2 Железничке техничке школе у Београду је Ученик  генерације и добитник Вукове дипломе. Дошао је у нашу школу из породице железничара и тиме често „правдао“ зашто му неки „тешки“ стручни предмети не падају тешко. Чини се, да је са једнаком лакоћом разумевао и градиво општеобразовних предмета. То га није омело да буде и једнако добар друг,  помажући и бодрећи све оне којима је то било потребно.

Александар намерава да упише Саобраћајни факултет у Београду. Желимо му да успе. И не сумњамо да хоће.

Датум уноса:22.06.2022

Друго и треће место у одбојци

У четвртак, 17.11.2022, у Спортској хали ,,Падинска скела" одржано је Општинско такмичење у одбојци за средњошколце са територије Општине Палилула. У изузетно лепим утакмицама на којима се показао висок игра...

Конкурс за наставнике Железничке техничке школе