Добро дошли у моје село

„ДОБРО ДОШЛИ У МОЈЕ СЕЛО“ је огледни час одржан у Железничкој техничкој школи са ученицима/цама одељења 4-6-1 и гостима, ученицима/цама гимназије „Патријарх Павле“. На креативан, интерактиван и оригиналан начин, учило се о мултикултуралности, интеркултуралности, интеграцији, асимилацији, личном и колективном идентитету. Часу су присуствовале Весна Костић, професорка историје и Зорана Матићевић Вукадиновић, професорка социологије. Истог дана у преподневним часовима Нада Бањанин Ђуричић одржала је овај огледни час и у Трећој београдској гимназији.

Датум уноса:23.10.2019

Зидне електронске новине - Нови број ЗЕН-а

ЗЕН су Зидне електронске новине Железничке техничке школе. Сам назив је вишезначан, може се читати као скраћеница за Зидне електронске но...

Одвоји минут, спаси живот

Акција ученика и наставника Железничке техничке школе ,,Одвоји минут - спаси живот" покренута је са циљем спречавања страдања на прузи услед незнања. Одвојите минут, погледајте и поделите видео.