Добро дошли у моје село

„ДОБРО ДОШЛИ У МОЈЕ СЕЛО“ је огледни час одржан у Железничкој техничкој школи са ученицима/цама одељења 4-6-1 и гостима, ученицима/цама гимназије „Патријарх Павле“. На креативан, интерактиван и оригиналан начин, учило се о мултикултуралности, интеркултуралности, интеграцији, асимилацији, личном и колективном идентитету. Часу су присуствовале Весна Костић, професорка историје и Зорана Матићевић Вукадиновић, професорка социологије. Истог дана у преподневним часовима Нада Бањанин Ђуричић одржала је овај огледни час и у Трећој београдској гимназији.

Датум уноса:23.10.2019

Вицешампиони Београда

На Првенству града у рукомету за ученике средњих школа, које је одржано у Хали спортова ,,Ранко Жеравица", 5.03.2024. године, наши ученици Дарко Бандовић, Огњен и Лука Петровић, Алекса Ојданић, Урош Динић, Урош Граховац...

Одржан угледни час „АПБ – идејно решење, израда и примена“