Општинско такмичење из историје 2020.

На Општинском такмичењу из историје,  које је одржано у недељу, 23.02.2019. године, наши ученици Алекса Станковић 3/6-2, Дарко Говедник 3/2 и Данијел Грујић 3/2 успели су да се пласирају на Градско такмичење, а ученици  Стефан Миловановић 3/1-1 и Слободан Поповић 3/2 достојно су представљали школу, али им је даљи пласман овога пута измакао. Домаћин такмичења била је Пољопривредна школа ПКБ. Честитамо нашим ученицима и наставнику историје Рајки Голубовић на постигнутим резултатима.

Датум уноса:23.02.2020

Промена календара образовно-васпитног рада

У прилогу је допис о промени календара образовно-васпитног рада за период када је планиран пролећни распуст у основним и средњим школама.

Ученици за децу Свратишта

26.12.2019. године ученици одељења 42 обрадовали су децу Свратишта и својим делом показали хуманост и савесност. Током месеца децембра ученици су спровели акцију за децу улице.

На Краљевском двору

За ученике првог разреда и ученике одељења 4/2 организована је у четвртак, 26.10.2019. године, посета Краљевском двору на Дедињу. Ученици су обишли дворски комплекс, Бели двор, Краљевски д...