Посета Дунав станици

Наташа Живановић, наставник саобраћајне групе предмета, организовала је за ученике одељења 23 посету Дунав станици. Током посете ученици су са наставником поновили део градива из предмета Железничка постројења, а упознали су се и са основама предмета Вучна возила и Вучена возила, који ће бити заступљени наставним планом и програмом у старијим разредима. Неки ученици су искористили прилику да уђу у дрезину 915, моторно возило за железничке потребе, и да се упознају са начином рада ове машине. Посета је реализована 04.12.2018. године.

Датум уноса:04.12.2018

Одржане припреме за учеснике мобилности у Немачкој

Марковић Лука - мастер инжењер рударства

Након завршетка ЖТШ-а неки наши ученици се запосле у струци, неки ван струке, а многи се определе за наставак школовања на неком од факултета Београдског универзитета. На Ру...