Кораци у избору студија

У склопу подршке активностима каријерног вођења и саветовања у школама, у Информативном центру Фондације Темпус одржано је предавање „Кораци у доношењу одлуке о избору студија“ за ученике средњих школа. Предавању су присуствовали ученици одељења 41-2, 42 и 46, током којег су сазнали који су важни кораци приликом доношења одлуке о избору факултета или запошљавања након средње школе. Упознали су се и са ресурсима који им могу помоћи у информисању о студијским програмима високих школа и факултета у Србији, као и са активностима Фондације Темпус у оквиру програма каријерног вођења и саветовања, попут индивидуалних консултација и радионица о писању радне биографије.  Предавање је одржано 26. октобра 2018. године, а присуство наших ученика предавању организовала је наставник енглеског језика Вишња Минчев у оквиру сарадње коју остварује са Фондацијом Темпус у области каријерног вођења и саветовања.

Датум уноса:28.10.2018

Матурски испит - испитна питања за изборне предмете

Испитна питања за изборни предмет Технологија робног превоза

Дан сећања

Поводом Међународног дана сећања на жртве Холокауста, који се обележава 27. јануара, посетили смо организацију ХАВЕР СРБИЈА и учествовали у две радионице. Прва се бавила темом јеврејске културе и традиције а...

Ученици за децу Свратишта

26.12.2019. године ученици одељења 42 обрадовали су децу Свратишта и својим делом показали хуманост и савесност. Током месеца децембра ученици су спровели акцију за децу улице.