Општинско такмичење рецитатора

ЖТШ

Општинско такмичење рецитатора „Песниче народа мог“ одржано је у среду, 21.03.2018. године, у свечаној сали Основне школе „Раде Драинац“ у Борчи. На овом такмичењу учествовале су и наше ученице Александра Рајковић 41-2 и Ања Мијатовић 22. Александра је казивала стихове песме „Е то ја памтим, савремене српске песникиње Радмиле Кнежевић, док се Ања определила за песму Жака Превера „Куда идем одакле долазим“. У јакој конкуренцији Ања Мијатовић је својим убедљивим наступом успела да се избори за треће место. Ученици свих пет средњих школа са територије Општине Палилула показали су изузетан таленат, жири је имао заиста тежак задатак, а публика је уживала у надахнутом рецитовању. Тако су на веома леп начин средњошколци са Палилуле обележили Светски дан поезије.

Датум уноса:22.03.2018

Одржан угледни час „АПБ – идејно решење, израда и примена“

Одржане припреме за учеснике мобилности у Немачкој