Сребро на Трофеју Београда у џудоу

У СЦ Шумице одржано је 25.04.2015. године међународно такмичење Трофеј Београда у џудоу за кадете и јуниоре. Наш ученик Стефан Грујичић освојио је сребрну медаљу у категорији до 100 кг у јуниорској конкуренцији.

Иако тренира ову древну јапанску вештину у џудо клубу „Звонко Осмајлић“ тек годину и по дана, Стефан је брзо напредовао од почетника до зрелог борца. У току такмичења је имао четири борбе и савладао три озбиљна такмичара. У великом жару да победи стигао је до финала, где му је мало искуства недостајало до победе.

Честитамо Стефану на освојеној медаљи, са жељом да настави и даље, до златног одличја на предстојећим такмичењима.

Датум уноса:02.05.2015

Посета Музеју Николе Тесле

У циљу бољег повезивања и разумевања одређеног градива из предмета Основе електротехнике, Нела Вукосављевић,наставник електротехничке групе предмета,  организовала је за ученике одељења 1-...

Нови број ЗЕН-а

О актуелним дешавањима у школи, вестима са пруге, легендарним стрип јунацима и другим занимљивим темама сазнајте више у новом броју ЗЕН-а.

Упис у први разред

У школској 2017/2018. години Железничка техничка школа уписује 210 ученика на шест образовних профила. подручје рада САОБРАЋАЈ BGPA SD 4I02S