Поносим се својим прецима

Удружење Пријатељи деце београдске Општине Палилула организовало је током новембра месеца за ученике основних и средњих школа са територије Општине Палилула литерарни конкур на тему „ Поносим се својим прецима“.  Чланови Литерарне секције Железничке техничке школе учествовали су на конкурсу а прво место освојила је наша ученица Наталија Максимовић 12, друга награда припала је Јовани Ђуровић 1-61, а трећа ученику Милану Бријаку 1-61. Чланови Литерарне секције настављају свој стваралачки рад, који ће надамо се и на будућим такмичењима бити вреднован признањима.

Датум уноса:20.11.2017

Шампиони Палилуле у рукомету

Општинско такмичење у рукомету одржано је у Спортској хали ,,Падинска Скела", 22.02.2024. године. Наши рукометаши Дарко Бандовић, Огњен и Лука Петров...