О постојаности љубави

Поводом обележавања 125 година од рођења Иве Андрића, Задужбина Иве Андрића уприличила је још један књижевни матине. „Убавка и Мандарин“ је прича о постојаности љубави и брачној срећи, настала по идеји и драматизацији Биљане Ђорђевић Мироње кроз аутентичне изворе – Андрићев дневник и писма Милици, дневнике Милице Бабић и одломке из Андрићевих дела. У улогама Милице Бабић и Иве Андрића наступили су Стела Ћетковић и Небојша Кундачина.

Ученици одељења 11-2 и 31-2 присуствовали су са наставником Вишњом Минчев књижевном матинеу, који је организован 27. септембра, на дан када се Иво Андрић венчао са Милицом Бабић 1958. године.

Датум уноса:02.10.2017

Општинско такмичење у фудбалу

На Општинком  такмичењу у фудбалу, које је одржано у понедељак, 28.10.2019. године, у Спортском центру „Падинска Скела“,  у јакој конкуренцији ученика средњих школа са ...