Снимање емисије РТС-а „Изабери ме“

Екипа Радио Телевизије Србије посетила нас је у марту и снимила прилог о школи који ће бити емитован у емисији „Изабери ме“ на Другом програму РТС-а у првој половини априла.

Телевизијска екипа разговарала је са директором школе Дејаном Алексићем, наставницима и ученицима. Гледаоци ће моћи да виде амбијент наше школе, кабинете и учионице, наставна средства, а део емисије сниман је и на терену, у објектима где ученици обављају практичну наставу.

Погледајте емисију и видећете зашто је Железничка техничка школа добар избор!

Емисија је на програму четвртком у 09:00.

Датум уноса:26.03.2015

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ИСПИТА ВАНРЕДНИХ УЧЕНИКА

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ИСПИТА ВАНРЕДНИХ УЧЕНИКА школска 2019/2020. година Априлски испитни рок

Општинско такмичење у фудбалу

На Општинком  такмичењу у фудбалу, које је одржано у понедељак, 28.10.2019. године, у Спортском центру „Падинска Скела“,  у јакој конкуренцији ученика средњих школа са ...

Ученици за децу Свратишта

26.12.2019. године ученици одељења 42 обрадовали су децу Свратишта и својим делом показали хуманост и савесност. Током месеца децембра ученици су спровели акцију за децу улице.