Митско биће предузетник - пола човек, пола...

У свечаној сали Железничке техничке школе 29.03.2018. године одржано је предавање на тему „Митско биће предузетник - пола човек, пола...“. Предавање је за ученике трећег и четвртог разреда Железничке техничке школе организовала Снежана Јосиповић, наставник саобраћајне групе предмета. Млада предузетница Милица Чалија прихватила је позив да у нашој школи објасни ученицима принципе функционисања предузетништва. Предавање је је било изузетно занимљиво и побудило је пажњу ученика и присутних наставника.

Датум уноса:12.04.2018

АКТУЕЛНОСТИ

Недеља сећања и заједништва

  Недеља сећања и заједништва, која се обележава од 5. до 9. маја, у спомен жртвама злочина у ОШ ,,Владислав Рибникар“, Малом Орашју и Дубони обележена је у Железничкој техничкој ш...

Детаљи »