Посета Музеју жртава геноцида

foto_galerija
foto_galerija
foto_galerija

Изложба Музеја жртава геноцида под називом "Страдање српског и осталог мањинског становништва на Косову и Метохији 1998. године" отворена је у среду 15. новембра 2017. године у 18.00 часова. Аутори изложбе су историчари Бојан Ђокић, докторанд и др Ненад Антонијевић. Одлазак 20 ученика одељења 3-11, 42, 43 и 46 на отварање изложбе у холу Народне банке Србије на Славији, организовала је наставница социологије и грађанског васпитања Нада Бањанин Ђуричић са наставником верске наставе Сашом Ђокићем.

Датум уноса:20.11.2017

АКТУЕЛНОСТИ

Стипендије ,,Србијавоза" за ученике наше школе

У среду, 13.11.2024, у компанији ,,Србијавоз" организована је свечана додела и потписивање уговора о стипендирању ученика Железничке техничке школе. Уговоре о стипендирању потписао ...

Детаљи »


Посета индустријском комплексу MIND PARK

  За ученике четвртог разреда образовног профила Техничар вуче и наставнике Железничке техничке школе 30. октобра 2024. године организована је стручна посета индустријском комплекс...

Детаљи »