Позориште за најбоље

За ученике који су на школским такмичењима поводом Дана школе постигли најбоље резултате организована је наградна посета позоришту.  Гледајући у „Звездара театру“ представу „Добро дошли у Србију“,  победници на такмичењима из саобраћајних прописа, комерцијалног пословања и математике уживали су у глумачким бравурама Драгана Јовановића и његовој интерпретацији историје Србије.

Позоришно путовање кроз историју од првих насеобина Срба на Дунаву па до данашњих дана све време је мамило громогласан смех, али и подсећало на судбине оних који су живели на овим просторима од кнеза Властимира, Уроша и Стефана Немање, преко Обреновића, Карађорђевића, Тита, па све до данас.

Хумористички осврт на догађаје и личности које су обележиле историју Србије оставио је снажан утисак на ученике, а наставнице Весна Сарајлић и Тања Антонијевић, које су организовале посету, сматрају да су циљеви посете остварени јер су одмах након представе ученици показали интересовање за будућа такмичења  и жељу да поново осете чари позоришта.

Датум уноса:12.11.2015

Развој железнице је незаустављив

Вршилац дужности генералног директора ,,Србијавоза" Иван Булајић посетио је у среду, 28.02.2024.године, Железничку техничку школу и ученицима трећег ...

Амбијентална настава