Свевремени печат Милоша Црњанског

У уторак, 03. децембра 2019. године, у Кући Ђуре Јакшића одржано је књижевно вече на тему "Свевремени печат Милоша Црњанског - књижевник и дипломата". О песничком стваралашву Милоша Црњанског говорио је проф. др Мило Ломпар, председник Задужбине Милоша Црњанског, а чланови уметничке дружине Весело лице, казивали су поезију овог значајног српског књижевника. Књижевној вечери присуствовали су и заинтересовани ученици другог и трећег разреда у пратњи Милијане Добросављевић, наставника српског језика и књижевности.

Датум уноса:03.12.2019

На Краљевском двору

За ученике првог разреда и ученике одељења 4/2 организована је у четвртак, 26.10.2019. године, посета Краљевском двору на Дедињу. Ученици су обишли дворски комплекс, Бели двор, Краљевски д...

Ученици за децу Свратишта

26.12.2019. године ученици одељења 42 обрадовали су децу Свратишта и својим делом показали хуманост и савесност. Током месеца децембра ученици су спровели акцију за децу улице.