На Краљевском двору

ЖТШ

За ученике првог разреда и ученике одељења 4/2 организована је у четвртак, 26.10.2019. године, посета Краљевском двору на Дедињу. Ученици су обишли дворски комплекс, Бели двор, Краљевски двор и дворску капелу и сазнали занимљивости о њиховом настанку, намени кроз различите периоде историје, као и о личностима  које су ту боравиле. Посету су организовале наставник  историје Рајка Голубовић и Снежана Јосиповић, наставник саобраћајне групе предмета.

Датум уноса:26.10.2019

Добро дошли у моје село

„ДОБРО ДОШЛИ У МОЈЕ СЕЛО“ је огледни час одржан у Железничкој техничкој школи са ученицима/цама одељења 4-6-1 и гостима, ученицима/цама гимназије „Патријарх Павле“. На креативан, интерактиван и оригиналан начин, учило...

Интересовање за имунизацију