На Краљевском двору

ЖТШ

За ученике првог разреда и ученике одељења 4/2 организована је у четвртак, 26.10.2019. године, посета Краљевском двору на Дедињу. Ученици су обишли дворски комплекс, Бели двор, Краљевски двор и дворску капелу и сазнали занимљивости о њиховом настанку, намени кроз различите периоде историје, као и о личностима  које су ту боравиле. Посету су организовале наставник  историје Рајка Голубовић и Снежана Јосиповић, наставник саобраћајне групе предмета.

Датум уноса:26.10.2019

Промена календара образовно-васпитног рада

У прилогу је допис о промени календара образовно-васпитног рада за период када је планиран пролећни распуст у основним и средњим школама.

Пливање за часни крст

На базену Ташмајдан одржано је на Крстовдан, 18. јануара  2020. године, традиционално пливање за часни крст  на коме  је учествовало 175 ученика из 52 београдске основне шко...