На Краљевском двору

ЖТШ

За ученике првог разреда и ученике одељења 4/2 организована је у четвртак, 26.10.2019. године, посета Краљевском двору на Дедињу. Ученици су обишли дворски комплекс, Бели двор, Краљевски двор и дворску капелу и сазнали занимљивости о њиховом настанку, намени кроз различите периоде историје, као и о личностима  које су ту боравиле. Посету су организовале наставник  историје Рајка Голубовић и Снежана Јосиповић, наставник саобраћајне групе предмета.

Датум уноса:26.10.2019

Наши професори у Лексикону стваралаца

У намери да јавност буде упозната са стручним и научним стваралаштвом просветних радника, удружење KLETT друштво за развој образовања објавило је Лексикон стваралаца у предуниверзитетском ...

Ученици за децу Свратишта

26.12.2019. године ученици одељења 42 обрадовали су децу Свратишта и својим делом показали хуманост и савесност. Током месеца децембра ученици су спровели акцију за децу улице.