У посети Астрономској опсерваторији

Ученици и наставници Железничке техничке школе посетили су Астрономску опсерваторију на Звездари. Посета је реализована 16.10.2019. године. Групу су чинили ученици одељења  1/3, 2/1-2, 2/7 и 4/3, а посету су организовали наставници Татјана Павела, Зорица Митић Петковић, Наташа Живановић  и Ана Пантић. У библитеци Опсерваторије за ученике и наставнике одржано је предавање о историји развоја астрономије у нашој земљи као и о историјском развоју летилица и путавању људи у свемир. Након уводног предавања ученици су обишли и телескоп где су се упознали са начином његовог функционисања.

Датум уноса:18.10.2019

Посета изложби слика Љубе Поповића

Ученици одељења 4/2 Железничке техничке школе посетили су у среду, 16.10.2019. године, изложбу слика академика Љубе Поповића....

Промена календара образовно-васпитног рада

У прилогу је допис о промени календара образовно-васпитног рада за период када је планиран пролећни распуст у основним и средњим школама.