Промоција на Сајму образовања

У петак, 01.03.2019. године, у Основној школи „Филип Кљајић Фића“ у Београду, одржан је седми по реду Сајам образовања на коме су ученици и наставници Железничке техничке школе презентовали образовне профиле.

Сајам образовања намењен је пре свега ученицима осмог разреда основних школа са циљем да им се представи  избор занимања у средњим стручним школама и гимназијама и олакша одлука о наставку школовања.

Образовне профиле у Железничкој техничкој школи презентовали су ученици одељења 3/6-2 Ивона Јовановић, Димитрије Јовановић, Урош Глигорић и Душан Поповић и наставници Соња Радојевић Секуловић, Наташа Живановић, Ана Аничић и Мила Мрдак.

Датум уноса:01.03.2019

Ученици ЖТШ-а за децу из Свратишта

Захваљујући иницијативи одељења 4-2, током децембра месеца у Железничкој техничкој школи реализована је хуманитарна акција „Ученици ЖТШ-а за децу Свратишта на Звездари и Новом Београду“.

Рат и хумор

У Народној библиотеци постављена је изложба под називом ″ Рат и хумор″. Препознајући хумор као битан елеменат комуникације, наставници Наташа Живановић и Саша Ђокић организовали су за учен...