Конференција за наставнике енглеског језика

На Учитељском факултету у Београду је 11. и 12. маја 2018. године одржана међународна Конференција за наставнике енглеског језика у организацији Удружења наставника енглеског језика „ЕЛТА“. Током пленарних излагања, али и више од шездесет радионица, наставници су размењивали искуства и упознали се са савременим методама у настави енглеског језика. Наставник Железничке техничке школе Вишња Минчев учествовала је на конференцији са излагањем „Веб-алати за све“ (Web 2.0 Tools for All). Циљ излагања био је упознавање учесника са теоријом вишеструких интелигенција и веб-алатима које наставници могу користити у настави у складу са различитим стиловима учења, чиме се подстиче мотивација ученика и унапређују како предметне, тако и опште међупредметне компетенције.

Фотографије: Душан Свилокос

Датум уноса:16.05.2018

Конкурс за ученике

Припреме за другу мобилност ученика