Општинско такмичење из историје

Општинско такмичење из историје одржано је у нашој школи 24.03.2018.године. На Градско такмичење, које ће бити одржано 28.04.2018. године, пласирало се 5 ученика, а међу њима су и наши ученици Стефан Миловановић11-1, Алекса Станковић 16-2 и Владимир Јовановић 46. Учешћем на такмичењу ученици су развијали такмичарски дух, оспособили се да своја знања, способности и склоности пореде са другима, боље и објективније упознају себе и остале учеснике у такмичењу, постигли су личну афирмацију и афирмацију Железничке техничке школе.

Датум уноса:11.04.2018

Кораци у избору студија

У склопу подршке активностима каријерног вођења и саветовања у школама, у Информативном центру Фондације Темпус одржано је предавање „Кораци у доношењу одлуке о избору студија“ за ученике ...

Отуђење