Општинско такмичење из историје

Општинско такмичење из историје одржано је у нашој школи 24.03.2018.године. На Градско такмичење, које ће бити одржано 28.04.2018. године, пласирало се 5 ученика, а међу њима су и наши ученици Стефан Миловановић11-1, Алекса Станковић 16-2 и Владимир Јовановић 46. Учешћем на такмичењу ученици су развијали такмичарски дух, оспособили се да своја знања, способности и склоности пореде са другима, боље и објективније упознају себе и остале учеснике у такмичењу, постигли су личну афирмацију и афирмацију Железничке техничке школе.

Датум уноса:11.04.2018

Јубилеј Виктимолошког друштва Србије

Виктимолошко друштво Србије  обележило је 20 година постојања и залагања за права свих жртава. Свечаност поводом обележавања 20 година ВДС-а одржана је 29. новембра 2017. године у Свечаној...

Нови број ЗЕН-а

О актуелним дешавањима у школи, вестима са пруге, легендарним стрип јунацима и другим занимљивим темама сазнајте више у новом броју ЗЕН-а.