Резултати општинског такмичења из историје

Резултати општинског такмичења из историје за средње стручне школе I разред

шифра

име и презиме

школа

наставник

бодови

место

1024

 Стефан  Миловановић

Железничка техничка школа

Рајка Голубовић

45

III

1031

Андреја Милованчевић

ЕТШ "Раде Кончар"

Петар Иванковић

42

III

1014

 Момчило Вагић

Железничка техничка школа

Рајка Голубовић

36

 

1016

Петар Тодоровић

ЕТШ "Раде Кончар"

Петар Иванковић

28

 

1020

Урош Ивковић

ЕТШ "Раде Кончар"

Петар Иванковић

24

 

1027

Душан Луковац

ЕТШ "Раде Кончар"

Петар Иванковић

23

 

1015

Лазар Живковић

ЕТШ "Раде Кончар"

Петар Иванковић

23

 

1029

Лука Камиџорац

ЕТШ "Раде Кончар"

Петар Иванковић

20

 

1010

 Немања  Гулић

Железничка техничка школа

Рајка Голубовић

18

 

 

Резултати општинског такмичења из историје за средње стручне школе II – IV разред

шифра

Име и презиме

Школа

Наставник

бодови

место

1012

Владимир Јовановић

Железничка техничка школа

Рајка Голубовић

48

II

1023

 Алекса Станковић

Железничка техничка школа

Рајка Голубовић

45

II

1025

 Мирослав  Милошевић

ЕТШ "Раде Кончар"

Петар Иванковић

36

 

1013

 Павле Крстић

ЕТШ "Раде Кончар"

Петар Иванковић

25

 

1019

Божидар Манић

Пољопривредна школа ПКБ

Наташа Ђука

21

 

 

Резултати општинског такмичења из историје за гимназије

Шифра

Име и презиме

Школа

Наставник

Бодови

Место

II година - друштвено-језички

1011

 Војислав Билбија

Пета београдска гимназија

Јелена Костић

11

 

III година - природно-математички смер

1030

Стефан Обрадовић

Пета београдска гимназија

Јелена Костић

20

 

1017

Павле Станаревић

Пета београдска гимназија

Марко Пиштало

26

 

1028

Александар Јовановић

Пета београдска гимназија

Марко Пиштало

22

 

II година - природно-математички

1022

Софија Бркић

Пета београдска гимназија

Марко Пиштало

11

 

1026

Катарина Кузмановски

Пета београдска гимназија

Славица Марковић

24

III

             

 

Датум уноса:27.03.2018

АКТУЕЛНОСТИ

Сребро на Балканском купу у кик-боксу

На Балканском купу у кик-боксу, одржаном у Нишу 15. и 16. децембра 2018. године, наш ученик Лазар Степановић 2/6-2 освојио је друго место и заслужену сребрну медаљу. Лазар се борио у катег...

Детаљи »


Мој вероучитељ

Наставник верске наставе Саша Ђокић и ученици Железничке техничке школе Љубица Станисављевић, Јован Божовић, Филип Ерић и Андрија Делибашић гостовали су 13.03.2019. године у емисији „ Мој ...

Детаљи »


Субота на Калемегдану

За ученике одељења 1/1-2, 1/6-2, 2/1-2, 2/3 и 2/6-1 организована је посета Калемегдану. Током шетње по Калемегдану, ученици су имали прилику да се подсете славне српске историје као и исто...

Детаљи »


Посета галерији науке и технике

У оквиру међународне манифестације „Недеља свести о мозгу 2019“, која је у Београду одржана од 11. до 16. марта 2019. године, у Галерији науке и технике САНУ приређена је интерактивна изло...

Детаљи »


Предавање о трговини људима

У Свечаној сали Железничке техничке школе  волонтери Црвеног крста Палилула одржали су 02.10. 2018. године предавање на тему Трговина људима. ...

Детаљи »


LINK2JOB

У организацији Центра за развој каријере компаније LINK group, уз подршку Града Београда и Националне службе за запошљавање, у хотелу Метропол Палас одржан је на...

Детаљи »


Песници Његошу

У понедељак, 24.12.2018. године, у  оквиру Шестих међународних Његошевих вечери поезије, одржан је Митинг поезије „Песници Његошу“.  У препуној  Малој сали Коларчеве задужбине уводну бесед...

Детаљи »


"Србија 2018"

Ученици Железничке техничке школе Јована Поповић 3-62, Даша Шевић 3-62 и Душан Костић 2-6 2, у својству волонтера Црвеног крста Општине Палилула,  учествов...

Детаљи »


У посети филмском свету возова

Дана 25.октобра 2018.године, чланови Филмске секције Железниче техничке школе, као и други заинтересовани ученици, присуствовали су  пројекцији циклуса филмова „Главна железничк...

Детаљи »