Прослава Савиндана

Поводом Савиндана, ученици Железничке техничке школе одиграли су пригодан драмски програм, у специјализованом и сценки осмишљеном простору школе. Пројекат су припремиле и реализовале Драгана Китановић, наставник енглеског језика и Тања Антонијевић, наставник српског језика и књижевности. Осим садашњих чланова Драмске секције, у програму су учествовали и бивши ученици Дејан Тошић и Снежана Вујовић, а визуелну подршку програму пружио је ученик Владимир Јовановић.

Датум уноса:28.01.2018

"Србија 2018"

Ученици Железничке техничке школе Јована Поповић 3-62, Даша Шевић 3-62 и Душан Костић 2-6 2, у својству волонтера Црвеног крста Општине Палилула,  учествов...

Нови број ЗЕН-а

О актуелним дешавањима у школи, вестима са пруге, легендарним стрип јунацима и другим занимљивим темама сазнајте више у новом броју ЗЕН-а.