Филм „Сећање”

Филм „Сећање“ је приредио ученик Милош Поповић са наставницом Надом Бањанин Ђуричић, Драгославом Живковићем, бившим учеником наше школе и Данијелом Радоњић.

Филм је приказан у оквиру свечане комеморације „Сећање у нашим очима - са генерације на генерацију“ која је, поводом обележавања Међународног дана сећања на жртве Холокауста, организована 24. јануара 2017. године у Културном центру Рекс. Филм је приказан и на комеморацији поводом обележавања годишњице депортације суботичких Јевреја, 16. јуна 2017. године у Великој већници Градске куће у Суботици.

Датум уноса:06.05.2017

Природа Свете горе и Хиландара

Промоција књига из едиције ,,Природа Свете горе и Хиландара" одржана је 18.10.2023. у крипти Храма Светог Саве. Овом изузетном догађају присуствовали су и ученици одељења 3/1 и 3/3-1 у пра...

100 година Железничке техничке школе