Добровољно давање крви

ЖТШ

У четвртак, 11.05.2017. године, у библиотеци Дома ученика средње железничке школе, а у организацији Железничке техничке школе  и Института за давање крви Србије, одржана је традиционална пролећна акција добровољног давања крви.  Као и претходних  година и овог  пролећа наши ученици су исказали велику хуманост одазвавши се у значајном броју. У акцији је учествовало 36 ученика. Следећа акција добровољног давања крви планирана је за јесен 2017. године.

Датум уноса:12.05.2017

Општинско такмичење у одбојци

Чланови одбојкашке секције Железничке техничке школе учествовали су на Општинском такмичењу у одбојци, које је одржано  21.11.2017. године у Хали спортова „Падинска Скела“.  У јакој конкур...

Нови број ЗЕН-а

О актуелним дешавањима у школи, вестима са пруге, легендарним стрип јунацима и другим занимљивим темама сазнајте више у новом броју ЗЕН-а.