Градско такмичење из историје

На Градском такмичењу из историје, које је одржано 08.04.2017.године у Четрнаестој београдској гимназији, Железничку техничку школу представљало је  четворо  ученика: Живановић Дуња, Пешикан Анђела, Лазић Александар и Јовановић Владимир.

Ученици су и на овом рангу такмичења достојно представљали школу  и  наставили традицију добрих резултата. Ученици Живановић Дуња из одељења 21-2, Лазић Александар из одељења 31-2 и Јовановић Владимир из одељења 36 освојили су треће место и остварили пласман на Републичко такмичење, које ће бити одржано 6. и 7. маја 2017.године у Крагујевцу.

Датум уноса:20.04.2017

100 година Железничке техничке школе

Одржан угледни час „АПБ – идејно решење, израда и примена“

Одржане припреме за учеснике мобилности у Немачкој