Такмичење из верске наставе

ЖТШ

У Шестој београдској гимназији одржано је 25.03.2017. године  Општинско такмичење из верске наставе. Нашу школу представљали су ученици Данијела Мирић 1-11, Марко Ђуричић 3-3, Михајло Пејатовић 3-6  и  Филип Пешић 4-12 са својим вероучитељем Сашом Ђокићем. У конкуренцији од  11 школа наши ученици су освојили шесто место али смо на овај начин и ми дали скроман допринос у практичној примени веронауке у образовању наше деце.

Датум уноса:06.04.2017

Нови број ЗЕН-а

О актуелним дешавањима у школи, вестима са пруге, легендарним стрип јунацима и другим занимљивим темама сазнајте више у новом броју ЗЕН-а.

Сећање на Југославију

„Сећање на Југославију“ назив је трибине која је у Дому омладине Београда одржана 2. октобра 2018. и којом Центар за југословенске студије и Дом омладине Београд приводе крају разговоре на...