Школска слава Свети Сава

У петак, 27. јануара 2017. године, у Железничкој техничкој школи свечано је  обележена школска слава Свети Сава. Са циљем да се светосавске вредности  истакну и не забораве,  чланови Драмске секције Железничке техничке школе извели су представу Буђење, драмски дијалози о времену садашњем, прошлом и будућем.

Драмски пројекат осмислили су драмски педагози Драгана Китановић и Владимир Павловић и наставник филозофије Душица Ђорђевић, а визуелну подршку пружио је Владимир Јовановић. За музички део програма побринула се Теодора Грковић, наставник музичке уметности, са својим ученицима.

Свечаности су присуствовали бројни гости, пријатељи наше школе, а позиву су се одазвали и господин  Душан Гарибовић, генерални директор Инфраструктуре железнице Србије и госпођа Весна Радосављевић, извршни директор «Србија Воза», са најближим сарадницима.

Богат и садржајан програм са јасном поруком да се окренемо правим животним вредностима, а то су оне вредности које се не могу купити новцем, оставио је снажан утисак на присутне, а чланови драмске секције наше школе још једном су показали свој раскошни глумачки таленат.

Датум уноса:30.01.2017

100 година Железничке техничке школе

Одржане припреме за учеснике мобилности у Немачкој

(НЕ)ПРИЛАГОЂЕН