Образовни пакет

ЖТШ

Група за заштиту од насиља и дискриминације Министарства просвете, науке и технолошког развоја и Инцест траума центар – Београд представили су у петак, 18. новембра 2016. године, у Свечаној сали Ректората Београдског универзитета  Образовни пакет за учење о теми сексуалног насиља над децом за основне и средње школе у Србији. Образовни пакет садржи 455 страна, а у њему су се нашла и три прилога Наде Бањанин Ђуричић, наставника социологије и грађанског васпитања у Железничкој техничкој школи и  један прилог Душице Ђорђевић,  наставника  филозофије. За свој допринос у раду на овом пројекту Нада и Душица добиле су захвалнице Министарства просвете, науке и технолошког развоја Републике Србије и Инцест траума центра. Презентација Образовног пакета одржана је управо на Европски дан заштите деце од сексуалног насиља.

Датум уноса:21.11.2016

Александра Ивковић-европски шампион

Александра Ивковић,  ученица одељења 12  Железничке техничке школе, бави се теквондом од своје шесте године. Интензивно тренира теквондо од 2013. године у  ТКД “Лола”.  Носилац је црног појас...