Дан више за одбојку

ЖТШ

„Дан више за одбојку“ је јединствен догађај који се одржава у исто време у целом свету,  а његов циљ је промовисање одбојке као спорта. Уједно је то и прилика да свако од нас учини нешто више за спорт у целини и за своју школу.

Наставници физичког васпитања и ученици Железничке техничке школе обележили су овај спортски догађај организовањем одбојкашке утакмице.

Утакмица је одиграна  у понедељак, 29.02.2016. године у 12 часова, а ученици одељења 26 и 33-1 одиграли су један сет до 29 поена обележавајући симболично датум одржавања овог спортског догађаја. Одбојкашки дерби окончан је резултатом 29:22 у корист одељења  33-1.

Обележавање спортског догађаја „Дан више за одбојку“ у Железничкој техничкој школи организовале су Јелица Драгутиновић  и Јелена Козодеровић, наставници физичког васпитања.

Датум уноса:29.02.2016

Међународни пројекат „Учење кроз праксу – успех у будућности“

Одржане припреме за учеснике мобилности у Немачкој